Podporuje mojeID

Úvod » 3D Dřevěné puzzle » 3D puzzle Auta, letadla, lodě » Dřevěné 3D puzzle lodě - Plachetnice


        

Dřevěné 3D puzzle lodě - Plachetnice

Dřevěná skládačka Plachetnice

novinka

objednáme

 

Dostupnost: Objednáme
Číslo produktu: DP218
Náročnost: náročné
Doporučený věk: od 8 let
naše cena bez DPH: 156 Kč
naše cena s DPH (21 %):
189 Kč

Popis

Doporučený věk: Hračka je určena pro děti od 8 let i dospělé. Dětem od 5-8 let doporučujeme dle jejich individuálních schopností pomoc rodičů či starších sourozenců.

Hračka z naší řady vlaků, aut, lodí. Tato 3D dřevěná puzzle Plachetnice bude jistě sloužit nejen na výstavku pro starší děti, ale i jako pěkná hračka pro ty menší. Složení této dřevěné stavebnice je již přecijen trošku obtížnější. A menším dětem doporučujeme pomoc rodičů. Nejen tatínkové, ale i maminy si tyto dřevěné stavebnice jistě oblíbí!

Jaký je princip této skládačky? Dřevěné 3D puzzle jsou dodávány v rozloženém stavu zabalené ve folii. Díly jsou připraveny k vylomení z dřevěných desek o síle 3, nebo 5mm dle druhu skládačky. Návod, který doporučujeme uschovat pro případ pozdějšího skládání, je vložen uvnitř balení. Jednotlivé dřevěné dílky vylamujete z dřevěné překližky dle návodu postupně, abyste se ve skládání neztratili. V balení je přibalen také kousek brusného papíru, který v případě potřeby použijte pro vyhlazení drsných hran, nebo zbytků po vylomení z dřevěných desek. Části označené stejným číslem v návodu postupně skládejte krok za krokem, dokud nesložíte celou stavbu.

V případě, že nebudete chtít toto 3D puzzle rozebírat a znovu skládat, doporučujeme dílky přilepit lepidlem na dřevo. Pak můžete puzzle používat jako klasickou hračku, nebo jej umístit na výstavku, ať už do pokojíku nebo tatínkovi na stůl. V tomto případě ale upozorňujeme, že lepidlo není součástí balení.
Nakonec si přírodní variantu 3D puzzlů můžete nabarvit dle své fantazie temperami či vodovými barvami.

Přejeme vám mnoho zábavy při skládání!

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.